Nábytková dvířka

 

U dvířek má tvar frézování zásadní vliv na výsledný vzhled Vašeho nábytku.

Uplatnění najdou v celé domácnosti,ať už v kuchyních ,v koupelnách,ložnicích, obývacích pokojích nebo šatnách.

Dvířka mohou být frézovaná a následně potažena plastovou folií,což umožňuje vytvořit v jejich ploše různé designové variace.

Další možností výroby dvířek je použití technologie T.acrylic,která splňuje požadavky na vysoký lesk.

Nabízíme také variantu lakovaných dvířek.

Designovým prvkem je také použití potisku plošných materiálů motivy Overface 

 • Potisk Overface

  Tato technologie umožňuje potiskovat nejen nábytková dvířka ,ale i další plošné materiály libovolnými motivy proto má uplatnění nejen na kuchyňských linkách , ale také v koupelně, dětském pokoji, šatně atd.

 • Frézovaná dvířka

  Dodáváme dvířka frézovaná s nalisovanou fólií od firmy TRACHEA Holešov.   Ceník, objednávkový formulář a katalog najdete na stránce Ke stažení   Uzávěrka objednávek je vždy v sobotu v 16:00 a od tohoto data je dodání zboží do 10 dnů.  

 • Dvířka T.acrylic

  Akrylátová dvířka se stávají trendem v moderních interiérech.Splňují požadavky na vysoký lek či sametový mat díky síle akrylátu ,která je 1,4mm. Firma Trachea, od níž tyto materiály odebíráme nabízí jak výrobu ohraněných přířezů, tak dodávku celých ploten pro potřeby truhlářů. Více informací o T....

 • Lakovaná dvířka

  Lakovaná dvířka mohou být v hladkém provedení nebo v jakémkoli z tvarů firmy Trachea. Lakování je v matném i lesklém provedení, viz. vzorkovník RAL a REF. Dodací lhůta u hladkých tvarů je šest týdnů, u frézovaných tvarů je to deset týdnů. Ceník lakovaných dvířek najdete v sekci ke stažení.